MicroStrategy Bitcoin zyskuje 72 miliony dolarów w 10 tygodni

Zakup Bitcoinów przez MicroStrategy za 425 milionów dolarów jest teraz wart 497 milionów dolarów po ostatnim wzroście Bitcoinów.
Portfel Bitcoin firmy wzrósł z 40 milionów dolarów do 72 milionów dolarów.
Mikrostrategia nie mogła być lepsza w czasie

Zakup Bitcoin firmy MicroStrategy dodał do bilansu firmy 72 miliony dolarów od czasu zakończenia w sierpniu wydatków na poziomie 425 milionów dolarów, przy czym wczorajsza zapowiedź systemu PayPal nie pozostała bez znaczenia. MicroStrategy zakupiła Bitcoin w dwóch oddzielnych falach, a średnia cena zakupu wyniosła nieco ponad 11 000 dolarów. Ostatni skok Bitcoin’a do 13,000 dolarów dodał 72 miliony dolarów do jego wartości, choć oczywiście firma ma nadzieję, że to dopiero początek.

Pogoda w MicroStrategy to 40 milionów dolarów.
MicroStrategy ogłosiła swój pierwszy zakup Bitcoinów w połowie sierpnia, zdobywając 250 milionów dolarów Bitcoinów, do których dodała kolejne 175 milionów dolarów mniej więcej miesiąc później.

W sumie firma kupiła ₿38.250 w cenie 425 milionów dolarów, co daje średnią cenę zakupu na 11.111 dolarów. Bitcoin wystrzelił do 13.200 dolarów na początku tego tygodnia przed korektą i od tego czasu rozliczył się około 13.000 dolarów, co oznacza, że każdy z tych Bitcoinów jest wart dodatkowo 1.889 dolarów, dodając 72,25 miliona dolarów do bilansu MicroStrategy w ciągu kilku krótkich tygodni.

Ta wiadomość jest tym bardziej imponująca, że cena Bitcoin’a spadła do 9.800 dolarów w okresie pomiędzy dwoma zakupami, co zaowocowało tymczasową wypłatą 40 milionów dolarów, ale każdy, kto uważał, że MicroStrategy nie była w nim na dłuższą metę, był w błędzie – zamiast paniki, firma kupiła dip wspaniale, co zaowocowało odbiorem 110 milionów dolarów.

Strong Hands Buy the Dip

MicroStrategy wykazały nienaganny czas w swoich zakupach Bitcoin, kupując po tym, jak ostatecznie przełamał dwuletni niedźwiedzi trend spadkowy, ale przed głównym nurtem, który przyniesie platforma PayPal.

Dodaj w rękach wystarczająco silne, aby nie tylko pogoda 40 milionów dolarów drawdown, ale kupić dip, który spowodował, że i masz podręcznikowy przykład handlu!